Czy warto przyznać

Informacje

Kategoria: Amatorki
Dodany: 2019-10-04

Tagi dla artykułu

dieta, facet, internet, (portale typu sex telefon), telefon, związki

foto
Większość ludzi


Tak więc nie masz się co obawiać o swą pociechę. Poradzi sobie ono w życiu doskonale.

Czy warto przyznać się do mojej orientacji seksualnej?

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Głupiec położenie normalne

Inna orientacja seksualna nie jest powodem do wstydu. Nie ma sensu dalej się męczyć i żyć w kłamstwie. Jeśli ktoś nie akceptuje Cię takim jakim jesteś- to jego problem. Nietolerancję trzeba leczyć. Dlatego przestań się bać i w końcu przyznaj się do swojej orientacji. Zobaczysz że nie pożałujesz tej decyzji.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Mag położenie normalne

Pragniesz zrobić w końcu coming out, aczkolwiek obawiasz się reakcji ze strony bliskich osób. Prawda jednak jest taka, że jeśli komuś na Tobie zależy, zaakceptuje w końcu również Twoją orientację. Dlatego nie ma sensu się zastanawiać, odważ się w końcu zrobić ten krok.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Kapłanka położenie normalne

Nie ma sensu dalej żyć z boku. Inna orientacja seksualna nie jest chorobą, jest to całkiem normalne. Tak więc najwyższy czas się do niej przyznać. Jeśli ktoś tego nie zaakceptuje, to znaczy że ma problemy z tolerancją.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Cesarzowa położenie normalne

Nie ma sensu dalej się obawiać. Jeśli nie przyznasz się teraz do swej orientacji, to możliwe że całe życie będziesz się z tym kryć. Tak więc najwyższa pora odsłonić swoją prawdziwą naturę. Zobaczysz, że będziesz się z tym lepiej czuć. Ujawnij więc najbliższym swoją orientację.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Cesarz położenie normalne

Z jednej strony pragniesz ujawnić prawdę na temat swej orientacji seksualnej, z drugiej jednak obawiasz się reakcji najbliższych. Boisz się alienacji. Jednak prawda jest taka, że nie ma sensu dłużej obawiać się o takie rzeczy. Jeżeli komuś na Tobie zależy zaakceptuje to.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Kapłan położenie normalne

Żywisz spore obawy jeśli chodzi o ujawnienie swojej orientacji. Jednak niepotrzebnie. Życie przez całe życie w kłamstwie nie ma sensu. Bycie homoseksualistą nie jest żadnym grzechem, ani czymś dziwnym. Ujawnij więc prawdę o sobie. Zobaczysz wtedy na kogo tak naprawdę możesz liczyć.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Kochankowie położenie normalne

Nie ma sensu się dalej ukrywać. Im dłużej będziesz zwlekać z ujawnieniem (portale typu sex telefon) prawdy o sobie, tym gorzej dla Ciebie. Dlatego też jak najszybciej zrób coming out. Jeśli komuś naprawdę na Tobie zależy zaakceptuje Cię takim jakim jesteś.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: rydwan położenie normalne

W tej chwili masz wiele wątpliwości czy warto ujawniać swoją orientację. Z jednej strony chcesz, żeby najbliżsi poznali prawdę, z drugiej jednak obawiasz się ich reakcji. Najlepiej byłoby jeszcze chwilę poczekać.